Reklama

Vodní ráj pod Vysokými Tatrami aneb Aquacity Poprad

Dovolená se dá trávit všelijak, ale ne všichni dávají přednost přeplněným středomořským plážím nebo romantice dalekého severu. Vždyť i pěkných pár dní v prostředí takřka domácím nabije energií, oživí partnerský vztah a potěší i děti. Pokud se cítíte ve vodě jako doma, aquapark propojený s wellness centrem na ploše 1600 metrů čtverečních slibuje zajímavé zážitky. Zkrátka – nudit se tady rozhodně nebudete!

Ideální příležitost pro dovolenou rodin s dětmi

Více než tři stovky vodních atrakcí, třináct prostorných bazénů a třeba i dětské koutky s pečlivým celodenním dozorem. To vše v jednom balení v rámci AquaCity Poprad, největšího wellness na Slovensku. Zažili jste už někdy unikátní 3D Laser show? Tak právě zde se nabízí jedna z takových příležitostí. Nabízí se třeba i léčba pomocí termální vody nebo kryoterapie, takže můžete udělat i něco pro své zdraví. Termální vodou rozhodně potěšíte srdce, svaly i nervy a také nastartujete metabolismus. A mimochodem, AquaCity je ekologickým resortem se vším všudy, což má podložené i řadou ocenění. Skoro nulové emise potěší všechny, kteří aktivně dbají o životní prostředí.

Wellness pobyty, při kterých si odpočinete od každodenního shonu – ty přijdou jistě vhod nejen v letních měsících, odpočívat se totiž může celoročně. Pobytový balíček ve tří nebo čtyřhvězdičkovém hotelu je skutečným balzámem na duši, který potěší i ty nejnáročnější. Celodenní rozmazlování různými procedurami, chvilka v bazénu a večer strávený u baru, co víc si ještě přát?

Láska prochází žaludkem – to platí i zde

Abyste si pobyt dokonale zamilovali, musíte v cílové destinaci ochutnat něco z místní kuchyně. V AquaCity v Popradu budete mít na výběr hned z několika různých restaurací, nechybí ani mezinárodní speciality, takže po této stránce bude vše také na jedničku. Za celým tímto projektem stojí Jan Telenský, hoteliér, farmář a filantrop, který se věnuje i mnoha dalším podnikatelským aktivitám. V AquaCity Poprad dokonce pobýval na soustředění jeden z juniorských týmů fotbalového Manchesteru United.

Komentáře
Reklama